Лупа як сніг на плечах: причини, особливості, поради щодо лікування

Лупа на плечах
Майже половина населення Землі страждає від лупи. Погодьтеся, досить неприємно мати лупу на голові, а особливо тоді,коли вона переростає в дещо більше, і починає падати наче сніг на плечі. Зовсім не комфортно вдягати одяг темного кольору і бачити на плечах за короткий проміжок часу укритий, наче іній після дощу, шар лупи. Постійно струшуєте лупу ? Постійно чухається голова ? Сьогодні ми допоможемо дізнатися всі підводні камені цієї проблеми.

Лупа з ефектом снігу на плечах: звідки і чому з'являється ?

Багато людей починають відразу звинувачувати себе в неправильній гігієні чи шукають причину в незадовільній якості шампуню, але це далеко не завжди є основним.

Якщо вдаватися в подробиці цього питання, то, як правило, основною причиною появи такої проблеми є надмірна сухість шкіри голови. Шкіра починає лучитися і з'являються так звані «згустки лупи» або їх ще називають «лупа шматочками».

За такої причини появи лупи висока активність найбільше спостерігається у людей, які багато часу проводять в сухих приміщеннях (офіс, великі торговельні зали) та в холодний період року, особливо взимку, коли вологість повітря низька. А в холодний період року сніг хочеться бачити лише на подвр'ї.

Деякі дівчата і жінки можуть навіть і не здогадуватися, що подразником появи лупи з ефектом снігу може слугувати надмірне використання фену після прийняття душу. Причина ? Все той же ефект пересушення шкіри голови, який змушує лущитися шкіру. Згодом, лупа опадає на плечах.

Також причиною появи шкіри на голові є мікроскопічний грибок, який живе на волосяній частині голови. Він може проявлятися не одразу. І цілком нормальною є ситуація, коли на шкірі грибок не спричиняє власникові ніяких неприємностей. Однак варто організму дати хоча б невеликий збій - і грибок починає активно розмножуватися. В результаті з'являється лупа, яка опадає снігом.
Лупа на плечах чухається

Що може бути причиною появи лупи на плечах?

Насправді, тут можливих варіацій ще більше, ніж може здатися спочатку:

1. Стресова ситуація. Впливає на весь організм, в тому числі і на імунітет. А коли захисна система організму ослаблена, починає активно розростатися всяка «нечисть», в тому числі і різноманітні грибки.

2. Гормональний збій в організмі. Недарма багато підлітків помічають за собою активне виділення лупи саме в період статевої зрілості.

3. Захворювання шкіри. Впливає на весь організм, в тому числі і на появу лупи може бути пов'язано з себорійним дерматитом. Це захворювання має дві форми - суху і жирну. При жирній себореї саловиділення підвищено, на обличчі і спині є прищі, вугрі, а на голові - жирні лусочки, досить щільно приклеєні до основи волосини. При сухій себореї шкіра, навпаки, надмірно лущиться, а на волоссі з'являється суха лупа, яка легко відділяється від кожі.іммунітет. А коли захисна система організму ослаблена, починає активно розростатися всяка «нечисть», в тому числі і різноманітні грибки.

4. Нестача вітамінів. Детально про вітаміни, які треба вживати для боротьби ми вже розповіли в окремій статті. Тому радимо ознайомитися з цим списком. Можливо, трохи змінити свій раціон.

Основні особливості перебігу захворювання "снігової лупи"

Всім хто мав у своєму житті подібну проблему будуть знайомі подібні ситуації:

1. Постійний осад лупи на плечах. Пам'ятайте. Сама по собі лупа – це початкова стадія захворювання себореї. Коли лупи настільки багато,що вона осідає на плечах, це вже захворювання вищої форми. Старань струхнути лупу з плечей чи просто гребінцем пройтися по всій голові виявиться недостатньо.

2. Постійне бажання «почухати голову». Справа в тому, що при виділенні надмірної кількості сальних залоз на шкірі голові та дії грибку єдиний найшвидший вихід призупинити цей ефект є «почухати голову», але всі ми маємо розуміти, що цей ефект тимчасовий, а якщо перестаратися, то може виникнути ускладнення на шкірі голови.

3. Можлива поява інших шкірних захворювань. Не тільки Ваша зачіска може постраждати, а й спина чи інші ділянки шкіри. Себорея може розмножитися майже на будь-яку ділянку шкіри. Це може бути подразнення, почервоніння, поява прищів…


лупа на голові шматочками

Лупа як сніг: лікування та поради від недуга

Наполегливо рекомендуємо: не затягуйте з даною проблемою і не відкладайте її у "довгий ящик". Якщо ви хочете побороти цей подразник варто поставитися до питання серйозно і звернутися до лікаря за консультацією.

З домашніх засобів найбільш ефективно ополіскування волосся оцтовим розчином (на 1 л води 1 ст. Ложка 9% -ного оцту). Справа в тому, що грибок, що викликає лупу, не шанує кисле середовище.

Також, швидше за все, ви вже перепробували безліч засобів та шампунів від лупи чи спеціалізованих шампунів проти себореї, але це не дало бажаного ефекту. Чи все таки бажаний ефект настав, але дуже тимчасовий.

Найбільш раціональним буде вибір засобу чи шампуню який буде в собі містити симбіоз рослинних та ефірних масел, таких як олія Ехіума, соняшнику, оливкова олія, м'ята чи розмаринова олія.

Для кожного типу шкіри, логічно, треба підібрати ретельно правильний засіб, щоб побороти лупу, Тому жінкам та чоловікам рекомендуємо враховувати це при виборі засобу проти лупи.

Якщо у своєму складі шампунь міститиме пантенол, це теж є вагомим показником, адже його дія усуває не лише лущення чи подразнення шкіри, а й у тому числі садна, тріщини, асептичні післяопераційні рани, трофічні виразки, сонячні та термічні ушкодження.

Також радимо звернути увагу на власний раціон харчування включати в нього більше вітамінів, таких як С,Е,А, В12, цинк, ретинол, рибофлавін, омега та інші.

Бажаємо бути сильними, здоровими та дужими до різних захворювань! І щоб лупа на плечах більше тривожила кожного з нас!