Шампунь проти лупи для жінок: німецька якість виробництва

Багато людей, майже половина населення Землі, страждає від лупи. Для жінок це особлива проблема, оскільки жінки більш прискіпливо ставляться до власного волосся. Жіночий шампунь проти лупи підібрати нелегко, адже треба враховувати особливості шкіри голови.
женщина перхоть
Здорове волосся приголомшливо доповнює будь-який образ. Вечірня зачіска, грайливі локони чи коротка стрижка виглядають розкішно без лупи. Але ця проблема виникає частіше, ніж здається: близько 50% населення страждають від неї, жінки – не рідше за чоловіків.

Лупа може з'являтися через декілька причин:
  • Гормональний дисбаланс;
  • Неправильно підібрана дієта чи шкідливий вплив навколишнього середовища;
  • Невідповідний догляд за волоссям або шкірою голови;
  • Стреси, вроджена схильність до надмірної сухості та інше.
Окрім неестетичного вигляду, лупа може завдавати й інших неприємностей: шкіра голови свербить, з'являються почервоніння, волосся стає більш сухим і ламким. Це не просто пластівці шкіри на одязі, а показник негараздів зі здоров'ям, які варто почати виправляти якнайшвидше.

У більшості випадків проблему лупи можна вирішити за допомогою правильно підібраного засобу догляду, наприклад, використати високоякісний шампунь від лупи для жінок.

Важливо не тільки обирати продукцію від перевіреного виробника, щоб шампунь не містив шкідливих речовин та мав дієвий ефект. Спочатку потрібно визначити вид лупи: суха чи жирна. Кожна з проблем має свій механізм виникнення:

  • Суха – найчастіше викликана занадто сухою шкірою голови, усунення такої лупи потребує використання засобів догляду на основі олій, які не порушують кислотність шкіри;

  • Жирна – здебільшого викликана надмірним виробленням шкірного жиру, який є підходящим середовищем для розвитку грибка; для усунення такої лупи потрібно залишити грибок без живлення.
Жіночий шампунь проти лупи Forforin
Шампунь від лупи для жінок FORFORIN Clinical виробляється в Німеччині на фармацевтичному заводі. Виробництво повністю відповідає всім стандартам GMP (Good Manufacturing Practice – обов'язкові для виконання всіма виробниками країн ЄС), а тестування в клінічних умовах підтвердили його ефективність.

FORFORIN має два різновиди: шампунь від сухої лупи та шампунь від жирної. Обидва шампуні швидко позбавляють від свербіння та неприємних відчуттів, які виникають разом із проблемою лупи. Уже після чотирьох тижнів використання стан шкіри голови помітно покращується, а в 68% випадків волосся стає здоровішим, блискучішим і краще розчісується.

Шампунь від сухої лупи допомагає шкірі збудувати захисний бар'єр та залишатися зволоженою на потрібному рівні. Натуральні олії живлять її, освіжають і покращують властивості до регенерації. Шампунь від жирної лупи, навпаки, складається з компонентів, які регулюють вироблення шкірного жиру. Шкіра стає свіжою та доглянутою, налагоджується кровопостачання, що сприяє й оздоровленню волосся.


Окрім зовнішнього впливу на лупу, потрібно зцілювати організм ізсередини: приймати вітаміни (особливо В6, який регулює роботу сальних залоз, та В2, який бере участь у процесі росту волосся) та мінерали, харчуватися різноманітною та корисною їжею, добре висипатися та менше нервувати. Якщо причиною лупи став надмірний стрес, її можна усунити за допомогою якісного шампуню, але загальний стан організму не дозволить відчувати себе повністю здоровою людиною.

Поєднання засобів догляду за волоссям і шкірою голови з правильним харчуванням і режимом допоможе максимально ефективно та швидко позбавитися лупи. Головне – знайти причини її виникнення та підібрати підхід до усунення.

У сучасному світі наукові розробки допомагають звільнитися від багатьох проблем. Шампунь від лупи для жінок FORFORIN Clinical – дієвий засіб для усунення цієї розповсюдженої проблеми.